Wegańskie wypieki
中级
地点:
Poland, Lodz
日期:
22 Oct 2025 - 23 Oct 2025
期间:
2 days
首选课程语言:
波兰语
价格:
1800.00 PLN
细分市场:
Bakery & Pastry
Horeca
课程人数:
12

Izabela Domaradzka - Michno - Co-owner i Head Pasty Chef w cukiernio-piekarni Eter w Warszawie. Jest ambasadorką kampanii Born Original Callebaut. Od początku swojej zawodowej drogi związana z cukiernictwem alternatywnym tj wegańskim, bezglutenowym. Jej pasja do tworzenia wyjątkowych smaków łączy się z głębokim przekonaniem, że jedzenie powinno być nie tylko pyszne i piękne, ale i odpowiedzialne. Stale eksperymentuje z nowymi składnikami i technikami. Uwielbia łączyć tradycyjne receptury z nowoczesnymi, innowacyjnymi podejściami.

课程排期

Szkolenie podzielone na: 

A) Wstęp - chemia składników, jak poruszać się po wegańskim cukiernictwie. 

B) Wypieki i desery - od wypieków na bazie ciasta drożdżowego, przez babkę, tarty, instagramowe cookies aż do wieloelementowych deserów, musów z opcjami bezglutenowymi. 

1. Brioszka - ciasto drożdżowe, crème pâtissière z makiem, figi, maliny 

2. Babka czekoladowa - ciasto drożdżowe, nadzienie czekoladowe, kruszonka kakaowa, crème pâtissière laskowy 

3. Travel Cake - ciasto influzowane herbatą Earl Grey, wiśnie, czekoladowa polewa 

4. Infiniti Brownie - brownie z orzechem włoskim, ganache czekoladowy z espresso, cremeux czekoladowe Callebaut NXT 42,3% 

5. Madagascar (gf) - mus czekoladowy single origin Madagascar, compote mango-marakuja-yuzu, czekoladowe crumble, czekoladowy glasaż 

6. Super Cookie - pistacjowe ciastko, pralina pistacjowa, kataifi, sól maldon 

7. Tarteletka Jabłko-Pekan - pâte sablée, nadzienie pekanowe, krem waniliowy, pralina pekan, compote jabłko z cynamonem 

8. Tarteletka Malina-Pistacja - pâte sablée, finansjer pistacjowy, compote malinowe, krem pistacjowy, maliny.

实用信息

我们提供的服务。

- 一个设备齐全的工作区

- 一条围裙,学员在培训结束后可以带走。

- 课程中作为材料使用的食谱

- 培训期间使用的各种产品

- 午餐和全天享用咖啡/茶的机会

- 培训结业证书

重要的

- 培训组织时间为上午9点至下午4点。

- 如果没有达到最低参与人数,课程可能会被取消。

- 所报价格为净价(23%)。

- 客户可以是公司老板,也可以是私人。